Pielgrzymki

Entries feed - Comments feed

Saturday, August 27 2016

Gdzie pielgrzymować?

church-window-1016443_960_720.jpgW trakcie pielgrzymek odkrywamy wiele prawd o sobie samych, jak również odczuwamy stałą bliskość z Bogiem. Temu właśnie służą wyprawy w znane miejsca kultu chrześcijańskiego. A miejsc takich jest niezwykle wiele na świecie. Miejsc, w które udają się pielgrzymi na całym świecie jest całe mnóstwo.

Continue reading...

Monday, April 18 2016

Częstochowa

Pielgrzymowanie jest bardzo ciekawym zajęciem. Wiele osób na świecie chętnie podróżuje w ten sposób i odkrywa w sobie na nowo wiarę. Pielgrzymki dają bowiem takie właśnie możliwości odkrywania Boga na nowo i przeżywania na nowo wszystkich kwestii z duchowością związanych. Na pewno więc wybranie się na pielgrzymkę dla osoby wierzącej jest niesamowicie dużym duchowym przeżyciem.

Continue reading...

Monday, February 15 2016

Pielgrzymki

Osoby wierzące bardzo często i chętnie udają się na wyprawy zwane pielgrzymkami. To niesamowite, mistyczne przeżycie, które daje pełnię odczuć duchowych i pozwala na odbudowanie się w wierze, a w niektórych przypadkach nawet na uwierzenie w sytuacji, gdy było się wcześniej osobą nie wyznającą wiary w Boga. Pielgrzymki w Polsce również mają olbrzymią tradycję.

Continue reading...